nikah şekeri eminönü

Nikah şekeri eminönü mutluluk için bir adım atan gençlerin özel ve unutulmaz günleri minik aksesuarlar ile ölümsüzleştirilmektedir. Kız isteme, söz, nişan olağanüstü bir telaş ile beraber hızlıca geçmektedir. Nikâh ve düğün için hazırlıkların başlaması ve herkesin hazırlıklar ile meşgul olması özel seçimlerin dikkatsiz yapılmasına sebep olmaktadır. Çoğu zaman her şeyin detaylı bir şekilde incelenmesi bayanlara özel bir durumdur. Gelin arabası süslerinden damatlığa, kol düğmelerinden takılara, nikâh davetiyelerinden mekânlardan, yemek seçimlerinden mekân süslemelerine kadar daha birçok konuyu bir arada halletmektedirler.

nikah şekeri eminönüEn önemli detaylardan biri olan ve önemsiz gibi görülen nikah şekeri eminönü semtinde tüm çeşitleri ile yer almaktadır. Klasik yaşamayı seven ve klasik olan kişiler için tül detaylı gelin damat figürleri ile yapılmış nikâh şekerli, çılgın kişileri yansıtacak sembolik şekiller ile güzel kokuların birlikteliği, kalıcı olacak ve hayatımızı renklendirecek yeni aksesuar görünümlü nikâh şekerleri bulunmaktadır.

Özellikle son dönemler de sıkça rastlanan sabunla yapılmış farklı motiflerdeki nikâh şekerleri tercih edilmektedir. Ayrıca minik kavanozlar içerisindeki şeker detayları da aksesuar olarak kullanmanız için uygundur. Özel günün hatırası olacak nikâh şekerleri davetlilere dağıtılmaktadır. Nikâh şekerleri kurabiye olarak da tercih edilmektedir. Kurabiye üzerine pasta hamurları ile gelin ve damat motifleri ve ya gelin ve damadın isimleri yazılmaktadır. Daha doğal ve samimi bir nikâh şekeri tasarımı olmaktadır.

16 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir